MŠK Tesla Stropkov na úvod prípravy s remízou

24.01.2015 10:00

Oproti minulým rokom odštartovalo stropkovské „áčko“ prípravu na jarnú časť podstatne skôr. Po spoločnom stretnutí s vedením klubu a mesta a dohode na podmienkach začali naši treťoligisti s tréningom 13. januára. Z kádra jesennej časti sa do prípravy nezapojili Frederik Varga, Denis Polaščík ani Matúš Jurč. Zo zdravotných dôvodov momentálne netrénuje Šimon Pundžák. Naopak, s mužstvom sa pripravujú Marián Dolutovský, Ján Ducár a Róbert Potoma, ktorí sú však v štádiu riešenia. V úvodnom stretnutí sa zverenci Jozefa Lehockého predstavili na domácej umelej tráve proti svojmu súperovi z treťoligových vôd Bardejovskej Novej Vsi. Po nevýraznom prvom polčase, nepresnostiam v rozohrávke a pasivite v ofenzíve Stropkovčania prehrávali 0:2. Po zmene strán však prepli na vyššie obrátky a vypracovali si množstvo šancí. Na rozdiel gólu znížil presnou strelou ľavačkou spoza šestnástky aktívny Demčo. Pár minút pred koncom domáci vyrovnali, keď sa po spornom súboji s brankárom presadil Burcák a stanovil na konečných 2:2.
Stropkov – Bardejovská Nová Ves 2:2 (0:2)
Góly: Demčo, Burcák
Zostava: Varchol (46. Hažer) – F. Dolutovský, Pavlík (46. Staško), Bochin, Čabala, Vachaľ (46. Poľák), Petrišin, Demčo, R. Potoma (46. Veselý), Ducár (75. Pavlík), Burcák