MŠK Tesla Stropkov - Vyšný Mirošov 3:0 Góly: Vachaľ, Mihok, Medvec
V 75. minúte bol zápas kvôli búrke prerušený

Zostava MŠK Stropkov:
1. polčas: Hažer - F. Dolutovský, Teraz, Sivák, E. Tabiš - Jakubčo, Vachaľ, Bilas, Demčo, Lehocký - Danko

2. polčas: Varchol- Petrišin, Čabala, Bochin, Polaščík - Poľák, Medvec, Dolutovský, Mihok, Potoma - Burcák (Tyč)

Zostava V. Mirošov - Vateha - Lukáč, Zapotocký, Kočiš, J. Kovalčík - P. Kentoš, Kapišovský, Dovičák, Lukáč - Varga, Zakovič.

Vyjadrenie trénerov: "Odohrali sme druhý prípravný zápas, tentokrát s kvalitatívne lepším družstvom. Stále sme vo fáze, kedy hľadáme optimum, skúmame prejav hráčov na rôznych postoch a spoluprácu jednotlivých dvojíc a trojíc. Aj preto bol prvý polčas z nášho pohľadu nie ideálny. Druhý polčas bol prerušený vplyvom počasia. Príprava pokračuje ďalej a cez víkend náš preveria druholigoví súperi na turnaji v Liptovskom Hrádku. "

Admin (Dávid)

 

 

Stropkovčania začali prípravu výhrou nad Kračúnovcami

Mšk Tesla Stropkov - OFK Tatran Kračúnovce 5:0
Góly: Burcák 2 Poľák Dovičák Danko

Zostava: 1. polčas: Varchol - F. Dolutovský, SIvák, Pavlík, Bochin - Poľák, Jakubčo, Mihok, Bilas (Demčo), Vachaľ (Karsa) - Burcák

2. polčas: Hažer - Petrišin, Čabala, Teraz, E.Tabiš - Lehocký, Demčo (Safko), Dovičák, Karsa (D. Polaščík), Tyč - Danko

Vyjadrenie trénerov:

Prvý prípravný zápas sme odohrali po týždni prípravy na novú sezónu. Počas zápasu bolo okrem družstva Kračúnoviec naším súperom aj horúce počasie. V zápase sme dominovali a predviedli niekoľko pekných kombinácií. V určitých fázach hry nám však chýbala ľahkosť a presnosť riešenie herných situácií. Teší nás slušný záujem divákov o prípravný zápas a veríme, že sa tento záujem ako aj náš výkon budú postupne stupňovať.

Admin (Dávid)